• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Hopalilartur
Hava Durumu
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.16248.1951
Euro9.70819.7470
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam0
Toplam Ziyaret20285
Site Haritası
Sankt-Peterburg, St. Petersburg
11 Haziran 2015 İSTANBUL – ST.PETERSBURG

Ataturk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Aeroflot Hy kontuarı önünde saat 13:00 de buluşma. Check- in işlemlerinin ardından Aeroflot Havayolları’nın SU 6296 sefer sayılı uçağı ile saat 15:25’de St. Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 18:40 da St. Petersburg’a varış. Varışımızı takiben otelimize transfer. Serbest zaman. Geceleme otelimizde.

12 Haziran 2015 ST.PETERSBURG

Sabah kahvaltısnın ardından panaromik şehir turu. Turumuzda; Nevsky Caddesi, Pushkin Anıtı, Eski Liman Fenerleri, Saray Meydanı, Birzhevoy Köprüsünden Vasilevsky adasına geçiş, Peter & Paul Kalesi, Aurora Zırhlısı, Hermitage Sarayı, Kanlı Kilise ve St.Isaac Katedrali görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Hermitage Müzesi Turuna ( Yarım gün tur: 30 Euro ) katılma imkanı. Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Arzu eden mısafırlerımız ekstra düzenlenecek olan Neva nehrı kanal turuna katılabilir
(1 saat tur :15 eur ) Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelinizde. 

13 Haziran 2015 ST.PETERSBURG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Çar Kasabası- Ekaterına saray turu ve Petergoff park ve bahçeleri turuna katılma imkanı (Öğlen yemeği dahil tam gün turu:95 Euro ) 18. yy.’da Katerina tarafından inşa ettirilen ve Çar kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksi. 600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayı. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaret edilememektedir. Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamaanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor.Petergoff sarayı 1714-1725 yılları arasında Çar 1.Peter tarafından yaptırılmıştır. Yazlık olması düşünülerek yaptırılan saray için Rusya'nın Versailles'ı denilebilir. Deniz kıyısındaki kompleks yazın fıskiye oyunları ile şehrin çocuklarına eğlence olanakları sunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

14 Haziran 2015 ST.PETERSBURG

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri ve uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Aeroflot Havayolları’nın SU6295 sefer sayılı uçağı ile saat 11:00 ‘de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile saat 14:25 ’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Aeroflot Hy ıle İstanbul–St.Petersburg – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak biletleri
Havalimanı vergileri
Belirtilen otel kategorisinde 3 gece oda kahvaltı konaklama ( Otel kesindır.)
Havaliman – otel – havalimanı transferleri
Panaromik St.Peterburg şehir turu
Türkçe rehberlik hizmetleri
Otel kayıt ücreti ( Registration fee) 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL) 
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar 
Müze ve ören yerleri girişleri 
Seyahat sağlık sigortası

RUSYA VİZE DETAYLARI

Rusya T.C vatandaşlarından vize talep etmemektedir.
Gezi bitiş tarihinden sonrası en az 6 ay geçerli pasaport 
Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  
1090 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın